Sukces „Porąbcoków” na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego

2015-10-20 12:32
Sukces „Porąbcoków” na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego

- Zdobycie drugiego miejsca jest naszym wielkim sukcesem pośród 19 zespołów biorących udział w przeglądzie. Również jedna z par naszego zespołu Elżbieta i Dariusz Pabianowie uczestniczyli w zmaganiach tanecznych par i uzyskali wyróżnienie jury. Dziękujemy panu Staroście za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i paniom z biura promocji za opiekę – powiedziała  Dorota Bodzioch, kierownik zespołu "Porąbcoki".