Uroczyste rozpoczęcie działalności Powiatowego Centrum Edukacji

2015-09-21 10:13
Uroczyste rozpoczęcie działalności Powiatowego Centrum Edukacji

Konferencję  rozpoczął starosta brzeski Andrzej Potępa, następnie szkolenie poprowadziła Lidia Głowacka. Ponadto przedstawiono ofertę szkoleniową Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku.

Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku, które rozpoczęło swoją działalność 1 września 2015 roku, zostało powołane w celu doskonalenia nauczycieli i kadry zarządzającej oświatą oraz  przekazywania kompleksowej informacji pedagogicznej, służącej podnoszeniu jakości pracy szkół i placówek. Te działania będą realizowane poprzez: kompleksowe wspomaganie szkół, działanie sieci współpracy i samokształcenia, szkolenia i konferencje. Oferta Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku obejmuje kilkadziesiąt różnych szkoleń, a także możliwość zorganizowania innych form w zależności od zgłoszonego zapotrzebowania.

Aktualna oferta szkoleń  i innych form doskonalenia znajduje się na stronie internetowej: www.pce-brzesko.pl