Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

2014-01-30 12:01
Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

Zarząd Powiatu Brzeskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresach: ochrony i promocji zdrowia, turystyki, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Uchwała Nr 1092/2014 Zarządu Powiatu Brzeskiego z dnia 29 stycznia 2014 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresach: ochrony i promocji zdrowia, turystyki, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Wzór oferty