Wręczenie dyplomów za realizację staży

2014-09-18 12:18
Wręczenie dyplomów za realizację staży

Programem zostali objęci uczniowie następujących szkół: Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łysej Górze, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, biorący udział w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Uczniowie kształcący się w branżach: turystyczno–gastronomicznej, usługowej, informatyczno-elektronicznej, mechaniczno-mechatronicznej odbyli 4 – tygodniowe staże, w ramach których przepracowali 150 godzin. Wśród przedsiębiorców i instytucji, które współpracowali ze Starostwem Powiatowym w Brzesku znaleźli się: Karpiel Sp. z o.o., Pałac Goetza, Restauracja PLANETA, Restauracja LUNA, Akces Studio, AUTOSERWIS, STUDIODELTA, a4studio Maria Borowiecka, Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska, F.H.U. COMTEL, ZASADA-TRANS-SPEDITION, Centrum Ubezpieczeń i Finansów Marcin Pabijan, Urząd Miejski w Czchowie, Urząd Gminy Iwkowa, Urząd Gminy Gnojnik, Urząd Skarbowy w Brzesku.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia staży!

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.