Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 114

2012-12-15 23:36

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie informuje o mogącym wystąpić lokalny spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Temperatura minimalna przy gruncie miejscami do -2°C. Spowoduje to zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

Zjawisko/stopień zagrożenia Oblodzenie /1
Ważność (cz. urz.) od godz. 20:00 dnia 15.12.2012 do godz. 08:00 dnia 16.12.2012
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska (%) 90%

Po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu, prognozuje się lokalny spadek temperatury powietrza poniżej 0°C. Temperatura minimalna przy gruncie miejscami do -2°C. Spowoduje to zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.