WYNIKI KONKURSU – 150 lat Powiatu Brzeskiego

2017-06-06 12:01
WYNIKI KONKURSU – 150 lat Powiatu Brzeskiego

2 czerwca 2017 roku odbył się etap szkolny konkursu wiedzy o historii Powiatu Brzeskiego z okazji jubileuszu 150-lecia powstania Powiatu. Celem konkursu było przypomnienie ważnych wydarzeń z lokalnej historii, które wpływały na kształt i rozwój naszej Małej Ojczyzny.

W konkursie wzięło udział 136 uczniów z 27 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wyniki konkursu - etap szkolny

Etap powiatowy odbędzie się 14 czerwca 2017 roku w budynku Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku (ul. Piastowska 2B). Ogłoszenie wyników nastąpi bezpośrednio po rozwiązaniu zadań konkursowych. Wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się 10 września 2017 r. podczas obchodów 150-lecia Powiatu Brzeskiego. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Brzesku.