Porody ze znieczuleniem w brzeskim szpitalu

2015-08-17 12:58
Porody ze znieczuleniem w brzeskim szpitalu

Decyzję o możliwości zastosowania znieczulenia zewnątrzoponowego do porodu podejmuje lekarz ginekolog-położnik nadzorujący poród, po konsultacji z lekarzem anestezjologiem prowadzącym znieczulenie.
Celem znieczulenia zewnątrzoponowego podczas porodu jest zminimalizowanie bólu do poziomu akceptowanego przez rodzącą kobietę. Znieczulenie ogranicza stres związany z porodem, umożliwia zachowanie pełnej aktywności ruchowej i świadomości podczas porodu, co ułatwia poród w preferowanej przez pacjentkę pozycji i dobrą współpracę z położną .
Pacjentkom rodzącym w brzeskim szpitalu zapewnia się bezpieczne warunki porodu, opiekę profesjonalnego zespołu lekarzy, położnych i pielęgniarek oraz komfortowe warunki pobytu.
Więcej informacji na temat znieczulenia oraz przygotowania się do porodu można uzyskać w Poradniach Ginekologiczno-Polożniczych oraz w Szkole Rodzenia działającej przy Oddziale Ginekologiczno-Połozniczym brzeskiego szpitala.

Telefony:

•  Poradnia Ginekologiczno – Położnicza Brzesko – 146621452