Inwestycje chodnikowe

2012-06-21 08:38
Inwestycje chodnikowe

Inwestycje chodnikowe zostały już przeprowadzone na terenie gminy Dębno. W ramach poprawy bezpieczeństwa pieszych wybudowano chodnik przy drodze nr 1404K Dębno –Melsztyn w Dołach oraz Porąbce Uszewskiej. Prace zostały zakończone również w Sufczynie przy drodze powiatowej nr 1351 K Sufczyn – Gwoździec.

Wspólnie z gminą Brzesko wykonano chodnik przy ulicy Okocimskiej (droga 1436 K Brzesko – Okocim – Jadowniki). W trakcie realizacji jest budowa chodnika w Jadownikach przy ul. Witosa oraz w Buczu przy drodze nr1433K Mokrzyska – Bucze Mokrzyska.

Mając na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych w gminie Czchów zrealizowano budowę chodników przy drodze nr 1441 K Złota p. wieś  w Złotej oraz drodze nr 1410 K Iwkowa – Czchów  w Czchowie. W trakcie realizacji jest drugi odcinek chodnika przy drodze nr 1410 K.

Inwestycje chodnikowe będą realizowane w tym roku również w pozostałych gminach powiatu brzeskiego.