„Małopolska Szkoła z Pasją”

2014-12-10 13:02
„Małopolska Szkoła z Pasją”

W Konkursie ogłoszonym przez Samorząd Województwa Małopolskiego wyróżniono kilka małopolskich szkół. W uzasadnieniu werdyktu czytamy: „wyróżniono te spośród małopolskich szkół, które charakteryzuje specyficzna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły, określająca jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji.”

Koordynatorkami projektu w naszej szkole były Małgorzata Smoleń i Joanna Barnaś, którym serdecznie dziękujemy.