Prośba o uczestnictwo w badaniu ankietowym

2014-02-17 15:02
Prośba o uczestnictwo w badaniu ankietowym

W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Powiatu Brzeskiego, zwracamy się do Państwa z prośbą o uczestnictwo w badaniu ankietowym. Celem niniejszych ankiet jest wsparcie procesu opracowywania diagnozy społeczno-gospodarczej Powiatu Brzeskiego, poprzez zweryfikowanie jakości życia mieszkańców Powiatu oraz opinii przedsiębiorców i organizacji pozarządowych działających na jego terenie.

Poniżej zamieszczamy:

1. ankietę dla mieszkańca
2. ankietę dla przedsiębiorcy
3. ankietę dla przedstawiciela organizacji pozarządowej

Strategia Rozwoju Powiatu Brzeskiego to najważniejszy dla Powiatu dokument, dlatego zależy nam, aby jak najwięcej mieszkańców Powiatu zaangażowało się w jego powstanie. Państwa odpowiedzi są dla nas niezwykle cenne, gdyż pozwolą na stworzenie rzetelnej diagnozy regionu oraz wytyczenie właściwych kierunków jego rozwoju.

Termin wypełnienia ankiet to 21.02.2014 (piątek).