Otwarty konkurs ofert w zakresie pomocy społecznej
2015-11-13 11:21

Otwarty konkurs ofert w zakresie pomocy społecznej

Uchwała Nr 270/2015 Zarządu Powiatu Brzeskiego z dnia 12 listopada 2015 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Brzeskiego w zakresie pomocy społecznej.

Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"
2015-11-13 10:47

Starosta Brzeski w programie "Słowo za słowo"

W dniu 13 listopada br. starosta brzeski Andrzej Potępa był gościem programu "Słowo za słowo" w Radiu RDN Małopolska.

Ogłoszenie
2015-11-10 11:07

Ogłoszenie

Starosta Brzeski podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do sprzedaży.

APEL Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku
2015-11-06 14:12

APEL Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku

W październiku tego roku Jednostka Ratowniczo Gaśnicza KP PSP w Brzesku oraz jednostki OSP w Woli Dębińskiej, Dębnie, Maszkienicach, Szczepanowie i Jadownikach, uczestniczyły już w trzech akcjach ratowniczo gaśniczych, podczas pożarów powstałych w kotłowniach budynków mieszkalnych.

ODWOŁANIE ZAGROŻENIA WŚCIEKLIZNĄ
2015-11-06 14:09

ODWOŁANIE ZAGROŻENIA WŚCIEKLIZNĄ

Wójt Gminy informuje, że Rozporządzeniem Nr 6/2015 Powiatowego Lekarza Weterynarii w Brzesku  z dnia 29 października 2015 roku uchylono rozporządzenie w sprawie określenia obszaru zagrożonego wścieklizną zwierząt, sposobu jego oznakowania oraz nakazów i zakazów  obowiązujących dla gminy Iwkowa.

Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny na  SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
2015-11-06 12:08

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łobżenicy zaprasza gimnazjalistów do udziału w II Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym na  SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ.

Powiat przygotowany do zimy
2015-11-05 14:33

Powiat przygotowany do zimy

Funkcjonowanie powiatu brzeskiego w ekstremalnych warunkach zimowych” było tematem posiedzenia Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które 5 listopada br. odbyło się w Starostwie Powiatowym w Brzesku. W spotkaniu udział wzięli m.in. przedstawiciele gmin, służb, inspekcji, straży, oświaty, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich, Zarządu Dróg Powiatowych w Brzesku oraz przedsiębiorstw dostarczających energię elektryczną, cie

PCPR POSZUKUJE KANDYDATÓW NA RODZINY ZASTĘPCZE
2015-11-04 14:54

PCPR POSZUKUJE KANDYDATÓW NA RODZINY ZASTĘPCZE

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku poszukuje kandydatów na niezawodowe i zawodowe rodziny zastępcze w tym pełniące funkcję pogotowia rodzinnego – osób z otwartym sercem, odpowiedzialnych i gotowych do opieki nad dziećmi.

Podsumowanie Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
2015-11-02 13:08

Podsumowanie Powiatowego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży

W dniu 29 pażdziernika 2015 roku podczas sesji Rady Powiatu Brzeskiego nastąpiło wręczenie wyróżnień szkołom, które osiagnęły wysoki wynik w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2014/15.

Stypendia i nagrody sportowe
2015-11-02 09:01

Stypendia i nagrody sportowe

Przypominamy, że do 15 listopada  na dzienniku podawczym Starostwa Powiatowego w Brzesku można składać wnioski o przyznanie stypendium i nagrody sportowej. Stypendium sportowe przyznawane jest zawodnikowi, który jednocześnie spełnia wszystkie wymagania zawarte poniżej tj.: