IIII Brzeski Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych im Stanisława Chudyby

2014-10-28 09:26
IIII Brzeski Bieg Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych im Stanisława Chudyby

Wśród podstawowych celów zawodów można wymienić:
- krzewienie kultury sportowej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych,
- promocję biegania jako najprostszej formy ruchu,
- zwiększenie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych,
- propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu,
- krzewienie nawyku uprawiania sportu w ciągu całego życia,
- propagowanie zdrowego stylu życia.
- propagowania bezpiecznego poruszania się po drogach ( uczestnicy otrzymają taśmy  odblaskowe poprawiających widoczność po zmroku)

Zawody sportowe zostaną przeprowadzone przez profesjonalną firmę z Tarnowa przy pomocy sprzętu elektronicznego wraz z jednoczesnym wyświetleniem wyników na tablicy elektronicznej. Dla uczestników przewidziane są dyplomy, medale oraz inne atrakcje.
Zgłoszenia uczestników w danej grupie wiekowej (jak w załączonym regulaminie) wraz z opiekunem dnia 29.10.2014 roku w biurze zawodów.

Wszystkich informacji udziela
Pan Kazimierz Brzyk 501489888
Pan Ryszard Jasicz 601618286

Honorowy  patronat  nad zawodami objął Starosta Brzeski oraz rodzina Pana Stanisława Chudyby.