Konferencja podsumowująca pilotażowy projekt

2014-09-26 08:52
Konferencja podsumowująca pilotażowy projekt

Obecnością zaszczycili nas: przedstawiciel Małopolskiego Kuratora Oświaty –  Artur Pasek oraz Urszula Blicharz, burmistrzowie i wójtowie gmin oraz inni znakomici goście.

Wspólnie z dyrektorami szkół i przedszkoli  dokonano podsumowania projektu trwającego od 1 grudnia 2012 r. do 31 października 2014 r. Wartość projektu wynosi 2 616 264,00 zł. W projekcie uczestniczyło 76 szkół, 14 przedszkoli, 79 dyrektorów i wicedyrektorów oraz 1347 nauczycieli.

W ramach przeprowadzonego procesu wspomagania placówek odbyło się 2972 godzin warsztatów i 2283 godzin spotkań grupowych. Zafunkcjonowało także 8 sieci współpracy i samokształcenia.