Nagroda im. Profesora Aleksandra Gieysztora

2014-09-23 08:48
Nagroda im. Profesora Aleksandra Gieysztora

Nagroda im. Profesora Aleksandra Gieysztora przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w działalności mającej na celu ochronę polskiego dziedzictwa kulturowego. Co roku Kapituła Nagrody stara się docenić trud oraz zaangażowanie osób i instytucji działających na tym polu.

Nominacji mogą dokonać instytucje lub też – z ich rekomendacją – osoby fizyczne. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.nagrodagieysztora.pl Wnioski będą przyjmowane do 12 października 2014 roku.