Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

2014-09-19 08:54
Stypendia dla najzdolniejszych uczniów

Stypendia dla najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Brzeskiego w roku szkolnym 2013/14 otrzymali:

1) Rafał Kaczmarczyk
uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr  2 w Brzesku
Laureat XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w kategorii mechatronika

2) Dominik Motak
uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr  2 w Brzesku

3) Piotr Zieliński
uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr  1 w Brzesku
Laureat III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Moja Szkolna Tapeta „Ważna dla mnie kampania społeczna”

4) Krzysztof Orłowicz
uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie
Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”.

5)  Justyna Pawlik
uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

Stypendia przyznawane są w oparciu o uchwałę Nr VII / 64 / 2011 Rady Powiatu Brzeskiego z dnia 6 maja 2011 r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przyznawania stypendium Starosty Brzeskiego dla najzdolniejszych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego z 2011 r. Nr 328, poz. 2709). Stypendium Starosty Brzeskiego przyznawane jest uczniom szkół dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski. Wniosek o przyznanie stypendium należy złożyć do 30 czerwca. Stypendium Starosty Brzeskiego może otrzymać uczeń, który jest laureatem lub finalistą międzynarodowej, krajowej olimpiady przedmiotowej, ogólnopolskiego konkursu wiedzy lub jest laureatem lub finalistą olimpiady przedmiotowej lub konkursu wiedzy na szczeblu wojewódzkim.