FIO MALOPOLSKA LOKALNIE - zdobądź 5000 zł na lokalną inicjatywę!

2014-07-22 10:14
FIO MALOPOLSKA LOKALNIE - zdobądź 5000 zł na lokalną inicjatywę!

Ważna informacja dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa Małopolskiego.

Działasz w młodej organizacji pozarządowej?
Masz swoją grupę z którą realizujesz pasje?
Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności?
Chcesz wzmocnić swoją organizację?
Jeśli tak - FIOMALOPOLSKA LOKALNIEjest dla Ciebie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na spotkanie informacyjne/szkolenie w dniu 31 lipca 2014 r. o godz.  10 w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32 -800 Brzesko, Sala Obrad.

FIOMALOPOLSKA LOKALNIEwspiera różne przedsięwzięcia. Poprzez realizację programu pomagamy w budowaniu aktywnych społeczności lokalnych. Nabór wniosków rozpoczął się 18 lipca i potrwa do 18 sierpnia do godz. 16.00. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać 5.000 złotych na realizację projektów na rzecz społeczności w których funkcjonują, lub w przypadku organizacji - na rozwój własnej organizacji. Na etapie aplikowania mogą Państwo liczyć na pomoc naszych doradców w przygotowaniu wniosku.

SKORZYSTAJ Z SPOTKAŃ I SZKOLEŃ, a dowiesz się:
- kto może ubiegać się o mikrodotacje?
- na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację?
-  jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać?
- jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie?
- czy trzeba mieć wkład własny?
- jak ubiegać się o mikrodotację?
-  na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotacje?
- jak przygotować wniosek w generatorze

Aktualne informacje o projekcie znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl
oraz na facebooku https://www.facebook.com/malopolskalokalnie

FIO MALOPOLSKA LOKALNIE dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE- konkurs ogłoszony! SZCZEGÓŁY