Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

2012-05-21 11:11
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Wysoki poziom uczestników oceniło jury w składzie: Artur Potępa (Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łysej Górze, muzyk), Krzysztof Szydłowski (muzyk, pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury), Małgorzata Sułek (nauczyciel języka angielskiego w Gimnazjum nr 1 w Brzesku).

W kategorii gimnazja zwyciężyła Edyta Pałucka z Gimnazjum w Porąbce Uszewskiej, drugie miejsce zajęła Zuzanna Magiera z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Brzesku, natomiast trzecie Patrycja Pławecka z Zespołu Szkół w Woli Dębińskiej. W tej kategorii wyróżniono zespół muzyczny z Gimnazjum w Gnojniku. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne królowały zespoły, pierwsze miejsce ex aequo zajął zespół muzyczny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku za utwór „Hallelujah”, oraz Sylwia Pasek z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Brzesku, drugie miejsce otrzymał zespół muzyczny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku za autorski utwór „You know what”, natomiast trzecie miejsce przypadło zespołowi De Facto z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Laureatom nagrody ufundowała Rada Rodziców przy ZSP nr 2 w Brzesku, Wydawnictwo Oxford University Press, Klub Fitness Bekir oraz Firma Geomarko.

Konkurs przygotowali nauczyciele angliści z ZSP nr 2 w Brzesku w składzie: Monika Body, Justyna Duch, Regina Mleczko, Ilona Musiał, Dorota Oleksy, Marcin Przybylski.