XXXV Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2012-05-07 08:15
XXXV Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Klasyfikacja prowadzona była drużynowo i indywidualnie. Młodzi ludzie pokazali, że przepisy ruchu drogowego nie są im obce, a wręcz znają je doskonale. W konkurencji drużynowej nie do pokonania była Szkoła Podstawowa w Jasieniu. II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Przyborowie i III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Brzesku.  Wśród szkół gimnazjalnych najlepsze okazało się Publiczne Gimnazjum nr 2 w Brzesku. Kolejne miejsca zajęły Publiczne Gimnazjum w Uszwi i Przyborowie. W konkurencji indywidualnej zwyciężyli: Mateusz Kołodziej -- uczeń Szkoły Podstawowej w Jasieniu oraz Maciej Mleczko - uczeń Publicznego Gimnazjum nr 2 w Brzesku.

Nagrody w postaci sprzętu elektronicznego wręczył uczniom przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Tarnowie. Ponadto wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali sprzęt sportowy ufundowany przez lokalne samorządy.