Budowa szybkiej kolei aglomeracyjnej

2013-10-23 15:08
Budowa szybkiej kolei aglomeracyjnej

- Celem spotkania było omówienie „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego województwa małopolskiego” oraz założeń projektu dotyczącego zintegrowanego systemu połączeń kolejowych pomiędzy Subregionem Tarnowskim a Krakowskim Obszarem Metropolitarnym poprzez budowę szybkiej kolei aglomeracyjnej. Plany te dotyczą nowego okresu programowania funduszy unijnych na lata 2014 – 2020 w województwie małopolskim – powiedział starosta brzeski Andrzej Potępa.

Spotkanie odbyło się w dniu 23 października 2013 r. w sali obrad Starostwa Powiatowego w Brzesku.