Sukces mechatroników

2018-02-14 09:37
Sukces mechatroników

Nasi uczniowie startowali w grupie mechatronicznej. Aby przejść do etapu B, uczestnicy musieli zakwalifikować się do finałowej 16-ki, która wyłoniona została spośród 100 uczniów. Etap ten zakończył z sukcesem Krzysztofa Sionko i to on będzie reprezentował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku w finałach OOWEiE w Gorzowie Wielkopolskim 23-24 marca 2018 roku.

Kamilowi, Pawłowi i Krzysztofowi dziękujemy za pracę, którą wykonali przygotowując się do olimpiady. Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finałowej rozgrywce.

Info: Anna Witkowska
foto: http://www.zsp2.edu.pl