Złote Wyróżnienie dla SSM w Brzesku

2013-12-05 14:54
Złote Wyróżnienie dla SSM w Brzesku

Ocenie podlegają: warunki zakwaterowania, oddziaływania wychowawcze, estetyka pomieszczeń, liczba udzielonych noclegów, obsługa ruchu turystycznego zarówno w aspekcie udzielania informacji krajoznawczo-turystycznej jak również pracy personelu. Nasze, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Brzesku – Złote Wyróżnienie otrzymało już po raz szósty.

O to prestiżowe wyróżnienie co roku ubiegają się niemal wszystkie schroniska młodzieżowe z całej Polski. Tegoroczna edycja konkursu miała miejsce w Schronisku Młodzieżowym PTSM „Na Wyspie” we Wrocławiu, gdzie najlepszym z najlepszych, wyróżnienia wręczali: Henryk Gołębiewski – prezes Zarządu Głównego PTSM, Maria Łazarz – wiceprezes ZG PTSM, Andrzej Kadłubek – członek ZG PTSM.

Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Brzesku – Jolanta Bach, nieprzerwanie od sześciu lat odbiera Złote Wyróżnienie wraz z Listem Gratulacyjnym Ministra Edukacji Narodowej - z podziękowaniem za skuteczne i twórcze działania na rzecz rozwoju turystyki oraz z życzeniami wielu sukcesów w realizacji nowych wyzwań dla wszystkich pracowników schroniska. Ogólnopolskie Współzawodnictwo Schronisk Młodzieżowych jest organizowane pod Patronatem MEN.