Konkursy z zakresu oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia - ZGŁOSZENIA

2017-11-07 14:28
Konkursy z zakresu oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia - ZGŁOSZENIA

W ramach Światowego Dnia AIDS Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku pod patronatem Starosty Brzeskiego organizuje Olimpiadę wiedzy na temat HIV/AIDS. Olimpiada adresowana jest do młodzieży szkół gimnazjalnych powiatu brzeskiego. Głównym celem przedsięwzięcia jest spopularyzowanie wiedzy na temat profilaktyki HIV/AIDS, promowanie zdrowego stylu życia bez narkotyków, alkoholu oraz niedojrzałych i nieodpowiedzialnych zachowań, wzrost odpowiedzialności za zdrowie własne i najbliższych, a także kształtowanie postaw akceptacji i tolerancji wobec żyjących z HIV i chorych na AIDS. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy uczniów oraz opiekunów do udziału w Olimpiadzie. Pisemne zgłoszenie ucznia reprezentującego szkołę należy przesłać do PSSE w Brzesku:

• faxem: 14 68 63 310
  • e-mailem: oz_brzesko@psse.malopolska.pl
  • lub pocztą na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna u Brzesku, ul. Okocimska 44, 32-800 Brzesko

W nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 listopada 2017 roku (decyduje data wpływu, a nie stempla pocztowego).
Regulamin Olimpiady

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku pod patronatem Starosty Brzeskiego organizuje Konkurs plastyczny pod hasłem „Trzymaj Formę Aktywnie i Zdrowo!". Konkurs adresowany jest do uczniów powiatu brzeskiego realizujących ww. program. Głównym celem konkursu jest promowanie i upowszechnianie wśród młodzieży zdrowego stylu życia i odżywiania. Tematyka prac plastycznych powinna obejmować zagadnienia ściśle związane z założeniami programu „Trzymaj Formę!".
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy placówki do udziału w Konkursie. Pisemne zgłoszenie należy przesłać do PSSE w Brzesku:

• faxem: 14 68 63 310
  • e-mailem: oz_brzesko@psse.malopolska.pl

W nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 grudnia 2017 roku (decyduje data wpływu, a nie stempla pocztowego).
Regulamin Konkursu