Powiatowa Liga Halowej Piłki Nożnej - ZGŁOSZENIA

2017-11-07 08:14
Powiatowa Liga Halowej Piłki Nożnej - ZGŁOSZENIA

Rozegranie halowej ligi piłki nożnej planowane jest w okresie od grudnia 2017 do marca 2018 roku na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Brzesku.
Dla zawodników nagrody: puchary, statuetki, medale za miejsca od I do VI oraz dyplomy grawerowane dla wszystkich drużyn. Ponadto najlepszy zawodnik i najlepszy bramkarz ligi otrzymają pamiątkowe statuetki. Koszt uczestnictwa 1.900 zł.

ZAPRASZAMY !!!
Zgłoszeń można dokonać telefonicznie
do dnia 20 listopada 2017 r.

Organizatorzy: Jaromir Radzikowski, Paweł Płoskonka
tel.: 601 503 226, 501 307 786