Powiat Brzeski realizuje Program zdrowotny dotyczący profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)

2017-07-07 12:49

Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Powiat Brzeski – Starostwo Powiatowe w Brzesku serdecznie zapraszają dziewczęta w wieku 13 lat (rocznik urodzenia 2004 oraz rocznik urodzenia 2003, które brały udział w Programie w 2016 - II dawka) z 4 gmin powiatu brzeskiego do udziału w Programie zdrowotnym dotyczącym profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) w Małopolsce w 2017 r. na BEZPŁATNE SZCZEPIENIA przeciwko zakażeniom HPV.