UWAGA!!! Komunikat!!!

2017-06-20 18:00

Ze względu na wykryte skażenie mikrobiologiczne (Clostridium perfringens) woda z wodociągu publicznego Brzesko - Łukanowice na podstawie decyzji PPIS  z dn. 20.06.2017 w Brzesku, woda nie jest przydatna do spożycia zarówno surowa jak i po przegotowaniu jak również do celów higienicznych (np. mycie) do czasu uzyskania prawidłowych wyników badań.
Wodę jedynie można używać do celów sanitarnych (spłukiwanie toalet).
 Kolejny komunikat zostanie podany do publicznej wiadomości w dniu jutrzejszym.

Zakaz używania wody obejmuje: Gminę Brzesko, Gminę Dębno oraz część Gminy Borzęcin (miejscowości Bielcza, Przyborów, Łęki).