Konkurs wiedzy o Powiecie Brzeskim

2017-05-25 09:21
Konkurs wiedzy o Powiecie Brzeskim

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy będą rywalizować w dwóch etapach – szkolnym i powiatowym. Eliminacje szkolne odbędą się 2 czerwca 2017 roku i zostaną przeprowadzone przez komisje konkursowe powołane przez dyrektorów szkół. Etap powiatowy odbędzie się 14 czerwca 2017 roku w Budynku Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku. Wręczenie nagród nastąpi podczas obchodów 150-lecia Powiatu Brzeskiego 10 września 2017 roku.