Turniej dla gimnazjalistów

2017-04-24 08:43
Turniej dla gimnazjalistów

Autorem projektu i realizatorem są członkowie Stowarzyszenia Dobroczynnego Iskierka Nadziei w Czchowie  – nauczyciele ZSP.  Jednym z działań projektu była organizacja dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu brzeskiego Turnieju Zdrowia i Bezpieczeństwa, podczas którego uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz znakomitą znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. O miano Mistrza Turnieju rywalizowało 36 uczniów z gimnazjów w Czchowie, Tymowej, Złotej, Domosławic, Tworkowej, Wojakowej i Gnojnika. Po zaciętej rywalizacji drużynowymi zwycięzcami Turnieju a tym samym zdobywcami I miejsca zostali uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Domosławicach. II miejsce przypadło uczniom z Tymowej, a III wywalczyła drużyna z Wojakowej. Indywidualnym zwycięzcą Turnieju został uczeń PG w Domosławiach. Uczestnicy otrzymali medale,  puchary i cenne nagrody rzeczowe. Organizatorzy dziękują wszystkim szkołom za świetną zabawę i rywalizację fair play.