IV NABÓR DO PROJEKTU DOBRY CZAS NA BIZNES 10.04 – 28.04.2017r.

2017-04-05 09:57
IV NABÓR DO PROJEKTU DOBRY CZAS NA BIZNES   10.04 – 28.04.2017r.

Projekt skierowany jest do osób nieaktywnych zawodowo i poszukujących pracy (dopuszczony jest status emeryta, rencisty, czy przebywanie na urlopie wychowawczym), mających pomysł na własny biznes, ukończone 30 lat, oraz należących do co najmniej jednej z poniższych grup:
·                    powyżej 50 roku życia,
·                    długotrwale bezrobotnych – powyżej 12 miesięcy,
·                    z niepełnosprawnościami,
·                    o niskich kwalifikacjach – do wykształcenia średniego włącznie,
·                    kobiet.
Otrzymanie bezzwrotnej dotacji poprzedzone będzie niezbędnym pakietem szkoleń z tematyki działalności gospodarczej, prowadzonym przez wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, którzy służyć będą pomocą również na dalszych etapach rozwoju firmy.
Przy niewielkim wysiłku, otrzymujecie Państwo możliwość realizacji swoich pomysłów zawodowych, gdzie już na starcie otrzymujecie pełną kwotę bezzwrotnej dotacji pozwalającą rozpocząć prowadzenie własnej firmy.
Szczegółowe informacje o projekcie, dokumenty i wzory formularzy dostępne są na stronie internetowej: http://www.marr.pl/projekty/dcbtarnow
Zapraszamy  do kontaktu osobistego lub telefonicznego z naszymi pracownikami, którzy  udzielą Państwu wszelkiej pomocy na etapie rekrutacji do projektu oraz w trakcie uczestnictwa w projekcie, dokonując tego z wielką życzliwością, wyjaśniając wszystkie wątpliwości.

Zapraszamy do Powiatowego Punktu Informacyjnego mieszczącego się przy ul. Plac Kupiecki 8 w Brzesku lub kontaktu telefonicznego pod numerami tel. (12) 617 99 83 lub 785 056 873.