Zawód to szansa, zawód to przyszłość

2017-03-16 09:22
Zawód to szansa, zawód to przyszłość

Celem konferencji było omówienie zmian jakie zachodzą w kształceniu zawodowym od września 2017 roku oraz zwrócenie uwagi na istotne zagadnienia związane z przemianami na rynku pracy i oczekiwaniami młodzieży.

Na spotkaniu gościł Starosta Brzeski, pan Andrzej Potępa, dyrektor Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku, pani Janina Motak. Prelegentami byli: starszy wizytator delegatury tarnowskiej Kuratorium Oświaty, pan Ryszard Ostrowski, inspektor Państwowej Inspekcji Pracy, pan  Tomasz Bazuła, i doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Brzesku, pani Beata Bieniek -Przepiórka. Wystąpili również nauczyciele czchowskiej szkoły – pani Kazimiera Skwaro przekazała informacje na temat realizacji programu Erasmus+, a panie Marta Sacha i Renata Łątka Mleczko omówiły ścieżkę kariery gimnazjalisty.