Rozmawiano o bezpieczeństwie na drogach

2016-11-24 13:37
Rozmawiano o bezpieczeństwie na drogach

Uczestniczyli w nim przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Brzesku, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w Krakowie, Zarządu Dróg Powiatowych, Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, Ośrodków  Szkolenia Kierowców w Brzesku i w Mokrzysce, a-ca dyrektora Urzędu Marszałkowskiego, MORD w Krakowie, WRBRD w Krakowie, przedstawiciel  SPZOZ w Brzesku, przedstawiciel  Wojewódzkiego Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, przewodniczący Komisji Prawa i Porządku Publicznego, Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Rady Powiatu Brzeskiego.

Tematem spotkania było omówienie spraw związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Na początku spotkania przedstawiciele Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym  omówili  Wojewódzki Program Bezpieczeństwa oparty na Narodowym Programie BRD na lata 2013-2020. Przedstawiciel  Komendy  Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Wydział Ruchu Drogowego omówił stan bezpieczeństwa  w ruchu drogowym  na terenie województwa, natomiast przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Brzesku  przedstawił stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym  na terenie  Powiatu Brzeskiego.