Ogłoszenie o konkursie - program zakażeń wirusem brodawczaka

2016-07-14 14:55
Ogłoszenie o konkursie - program zakażeń wirusem brodawczaka

Zarząd Powiatu Brzeskiego uchwałą nr 445/2016  zdnia 14 lipca 2016 r. ogłosił konkurs OFERT DLA WYBORU REALIZATORÓW/REALIZATORA PROGRAMU PN „PROGRAM ZDROWOTNY DOTYCZĄCY PROFILAKTYKI ZAKAŻEŃ WIRUSEM BRODAWCZAKA LUDZKIEGO W MAŁOPOLSCE” w 2016 r.

Opracowanie Programu zdrowotnego dotyczącego profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) wMałopoiscezosX.a\o zlecone i sfinansowane przez Województwo Małopolskie. Program będzie realizowany przez Powiat Brzeski na podstawie niewyłącznej, nieodpłatnej umowy licencyjnej Nr 29/PS.IV/16 zawartej w dniu 15 czerwca 2016 r. upoważniającej do korzystania z autorskich praw majątkowych do Programu.

Program szczepień przeciwko zakażeniom HPV dziewcząt skierowany jest do dziewcząt w wieku 13 lat (urodzone w 2003 r.), zameldowanych na terenie Gmin z Powiatu Brzeskiego (za wyjątkiem Gminy Gnojnik, Borzęcin i Szczurowa), w tym:
1) Zaszczepienie co najmniej 97 dawkami dziewczynek zameldowanych na terenie Gminy Brzesko;
2) Zaszczepienie co najmniej 26 dawkami dziewczynek zameldowanych na terenie Gminy Czchów;
3) Zaszczepienie co najmniej 48 dawkami dziewczynek zameldowanych na terenie Gminy Dębno;
4) Zaszczepienie co najmniej 20 dawkami dziewczynek zameldowanych na terenie Gminy Iwkowa
za wyjątkiem:
dziewcząt z placówek sprawujących opiekę całodobową nad dziećmi, o których mowa w wariancie 2 Programu. Szczepione mogą być zarówno dziewczęta, które nigdy nie były szczepione przeciwko wirusowi HPV jak i dziewczęta, które rozpoczęły szczepienie, ale nie otrzymały wszystkich wymaganych dawek szczepienia podstawowego.

OGŁOSZENIE, FORMULARZ OFERTOWY