Oddaj głos na projekt w Budżecie Obywatelskim

2016-06-24 12:05
Oddaj głos na projekt w Budżecie Obywatelskim

Informacja o zasadach głosowania:

1. Głosowanie jest możliwe od dnia 18 czerwca 2016 r. do dnia 6 lipca 2016 r.
  2. W głosowaniu mogą wziąć udział mieszkańcy Małopolski, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 rok życia.
  3. Głosować można: osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie lub Agendach Zamiejscowych w: Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie, elektronicznie na stronach internetowych: www.malopolskie.pl www.bo.malopolska.pl, korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków, Agend Zamiejscowych: ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz, ul. Śniadeckiego 21, 32-602 Oświęcim, al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów.
  4. Na zadanie o zasięgu powiatowym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany powiat, którego zadanie dotyczy.
  5. Na zadanie o zasięgu subregionalnym głosować może jedynie mieszkaniec zamieszkujący dany subregion, którego zadanie dotyczy.
  6. Karty do głosowania zawierające dane osobowe bez podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie oraz oświadczenia potwierdzającego fakt bycia osobą uprawnioną do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego będą niszczone.

ZADANIA DO GŁOSOWANIA