Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2016

2016-04-21 09:46
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2016

Turniej został przeprowadzony w 3 grupach wiekowych; I grupa - uczniowie szkół podstawowych, II grupa - uczniowie gimnazjów i III grupa - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie w eliminacjach powiatowych udział wzięło 36 dzieci z pięciu gmin powiatu brzeskiego. Nagrody rzeczowe wszystkim uczestnikom turnieju wręczył wicestarosta Ryszard Ożóg oraz prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Brzesku  Marian Zalewski.

Laureaci pierwszych miejsc szczebla powiatowego będą brali udział w turnieju na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 30 kwietnia 2016 r., w Kampusie Wielickim.

I grupa wiekowa - uczniowie szkół podstawowych

1. Bartosz Karpiel - Zespół Szkół w Tymowej – gm. Czchów
2. Jakub Kuryło - Publiczna Szkoła Podstawowa Mokrzyskach – gm. Brzesko
3. Filip Majka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zaborowie