Nowa siedziba Wydziału Ochrony Środowiska

2012-07-16 12:11
Nowa siedziba Wydziału Ochrony Środowiska

Starostwo Powiatowe w Brzesku informuje, iż od dnia 30 lipca 2012 r.(poniedziałek) siedziba Wydziału Ochrony Środowiska będzie mieścić się w budynku zlokalizowanym przy ul. Piastowskiej 2 B (obok Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku)

W związku z tym wszystkie sprawy załatwiane dotąd przez Wydział Ochrony Środowiska w budynku Starostwa Powiatowego w Brzesku mieszczącego się przy ul. Wyszyńskiego 6,  tj. pozwolenia wodnoprawne, zezwolenia na odzysk odpadów, sprawy związane z nadzorem nad spółkami wodnymi, pozwolenia na emisje gazów i pyłów do powietrza, karty wędkarskie, decyzje o dopuszczalnym poziomie hałasu  itd. od dnia 30 lipca 2012 r. będą załatwiane w nowej siedzibie przy ul. Piastowskiej 2 B.