Konkurs Samorządu Województwa Małopolskiego

2012-07-16 09:17
Konkurs Samorządu Województwa Małopolskiego

Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać zarówno organizacje pozarządowe i inne organizacje społeczne; inne osoby prawne; kościoły i związki wyznaniowe; osoby fizyczne oraz organy administracji publicznej.

Każda osoba może ubiegać się o tytuł Laureata w ramach następujących kategorii:
• POLITYKA SPOŁECZNA I PRORODZINNA
• PROMOCJA I OCHRONA ZDROWIA
• POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM
• SPORT I EDUKACJA
• DZIAŁALNOŚĆ FILANTROPIJNA

Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym w terminie do 31 sierpnia 2012 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego).

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Kancelaria Zarządu, ul. Racławicka 56 30-017 Kraków z dopiskiem Nagroda „Amicus Hominum”.

Do pobrania:

Zgoda na przetwarzanie danych

Dodatkowych informacji udziela Zespół Współpracy Regionalnej: tel. (12) 616-09-04 / 616-09-66 oraz email: Agnieszka.Mazur2@umwm.pl, Monika.Grzyb@umwm.pl.

źródło: www.malopolskie.pl