XVIII Małopolska Giełda Agroturystyczna

2015-03-02 14:10
XVIII Małopolska Giełda Agroturystyczna

Corocznie impreza była objęta patronatem honorowym m.in. przez Marszałka Województwa Małopolskiego - Pana Marka Sowę oraz Wojewodę Małopolskiego - Pana Jerzego Millera. Patronat medialny nad imprezą został objęty przez Telewizję Polską z Oddziałem w Krakowie.
Głównym celem organizacji Giełdy jest promocja turystyki wiejskiej, a także przedstawienie atrakcyjnej oferty wypoczynku mieszkańcom Krakowa oraz całego Województwa Małopolskiego. Podczas Giełdy odbywać się będzie również szereg imprez towarzyszących takich jak: kiermasze, pokazy kulinarne, wystawy rękodzieła, prezentacje gospodarstw, wystawa zwierząt gospodarskich oraz konkursy i zabawy dla dzieci. Podobnie jak w roku ubiegłym planowany jest również konkurs na "Najsympatyczniejszego Wystawcę", którego zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci Pucharu Rektora UR. Poprzednią edycję Giełdy odwiedziło ok. 8,5 tyś. uczestników.
Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznej Giełdy. Warunki uczestnictwa określa załączony regulamin. W ramach stoiska będzie możliwość komercyjnej sprzedaży produktów.
W załączeniu pakiet niezbędnych dokumentów. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ

Wszelkich informacji udziela Uniwersytet Rolniczy