FIO Małopolska Lokalnie

2015-03-02 12:55
FIO Małopolska Lokalnie
  • Działasz w młodej organizacji pozarządowej?
  • Masz grupę, z którą realizujesz swoje pasje?
  • Chcesz zrobić cos dla swojej społeczności?
  • Chcesz wzmocnić swoją organizację?

Przystąp do projektu FIO MALOPOLSKA LOKALNIE i skorzystaj z możliwości pozyskania mikrodotacji do 5000 zł. Jak to zrobić? PRZYJDŹ NA SPOTKANIE INFORMACYJNE, a dowiesz się:

• kto może ubiegać się o mikrodotacje?
  • na jakie działania można przeznaczyć mikrodotację?
  • jakiej wielkości mikrodotację można otrzymać?
  • jakie koszty mogą być finansowane z mikrodotacji, a jakie nie?
  • czy trzeba mieć wkład własny?
  • jak ubiegać się o mikrodotację?
  • na jakie wsparcie mogą liczyć młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne ubiegające się o mikrodotacje?

Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS – realizator projektu FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym. Czekamy na Ciebie 10 marca br., o godz. 10:00, w Starostwie Powiatowym w Brzesku, ul. Głowackiego 51, sala obrad.
Spotkanie adresowane jest do młodych organizacji pozarządowych (takich, które zostały wpisane do KRS-u (lub innego rejestru) nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację) oraz do grup nieformalnych z terenu województwa małopolskiego.