Powiatowe Targi Edukacyjne 2015

2015-02-16 14:13
Powiatowe Targi Edukacyjne 2015

W ramach Powiatowych Targów Edukacyjnych prezentowały swój dorobek szkoły ponadgimnazjalne, placówki oświatowe oraz instytucje współpracujące z oświatą Powiatu Brzeskiego. Gimnazjaliści mogli uzyskać informacje dotyczące kierunków kształcenia w roku szkolnym 2015/2016, a także poznać historię oraz zobaczyć zdjęcia z ważnych uroczystości, konkursów, projektów realizowanych w szkołach i placówkach oświatowych.

Informator dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i szkół dla dorosłych w Powiecie Brzeskim jest dostępny w formie elektronicznej na stronie Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku.
Organizatorem Powiatowych Targów Edukacyjnych było Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Brzesku oraz Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku.

źródło: http://www.edukacja.powiatbrzeski.pl/

WIDEO