ZIELONKA w gronie najlepszych szkół w Polsce!

2015-01-21 13:44
ZIELONKA w gronie najlepszych szkół w Polsce!

Kryteria Ogólnopolskiego Rankingu Techników 2015 obejmowały: sukcesy w olimpiadach 20%, wyniki matury – przedmioty obowiązkowe 25%, przedmioty dodatkowe 25% oraz wyniki egzaminów zawodowych 30%.
Szczególnie miło nam poinformować, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku znalazł się wśród najwyżej ocenionych placówek – zajął 6 miejsce w województwie małopolskim, a w kraju uplasował się na 44 pozycji! Natomiast w Rankingu Maturalnym 2015 w grupie techników szkoła uzyskała 152 lokatę, poprawiając ubiegłoroczny wynik aż o 50 punktów.
Wielkim sukcesem popularnej Zielonki jest 8 miejsce w Polsce w Rankingu Zawodowym 2015 w grupie techników. Warte podkreślenia są wyniki egzaminów w cenionych kierunkach kształcenia, w których brzeska placówka znajduje się w ścisłej czołówce w kraju – klasa mechatroniczna uplasowała się w nim na 2 pozycji, a geodezyjna oraz elektryczna osiągnęły 3 lokaty!
Serdecznie gratulujemy maturzystom i nauczycielom ZSP nr 2 w Brzesku.