Pierwsze noworodki w 2015 r.

2015-01-05 14:26
Pierwsze noworodki w 2015 r.

Ewelina i Damian Zydroniowie zostali szczęśliwymi rodzicami pierwszego obywatela powiatu brzeskiego w 2015 r. Chłopiec przyszedł na świat 3 stycznia o godzinie 14.40. Pierwszym dzieckiem, które urodziło się w brzeskim szpitalu jest jednak córka Ewy i Janusza Rospondów z gminy Nowy Wiśnicz (powiat bocheński). Dziewczynka urodziła się w piątek 2 stycznia o godzinie 19.45.

Noworodki oraz ich mamy odwiedził w szpitalu starosta brzeski Andrzej Potępa. Chłopiec waży 2810 i ma 53 cm długości. To pierwsze dziecko państwa Zydroniów. Szczęśliwi rodzice zdecydowali już, iż malec będzie miał na imię Kacper.

Tradycją jest już, że pierwszych noworodków co roku wita starosta brzeski Andrzej Potępa. Szczęśliwym mamom starosta wręczył listy gratulacyjne oraz przekazał prezenty dla niemowlaków.