Nabór kandydatów do Powiatowej Rady Sportu

2014-12-10 10:33
Nabór kandydatów do Powiatowej Rady Sportu

Starosta Brzeski ogłasza nabór kandydatów do Powiatowej Rady Sportu dla przedstawicieli klubów i zrzeszeń sportowych.

W skład Rady będą wchodzić:

1) 2 radnych desygnowanych przez właściwą do spraw sportu i kultury fizycznej Komisję Rady Powiatu Brzeskiego;

2) 2 przedstawicieli klubów i zrzeszeń sportowych wskazanych przez Starostę;

3) 2 przedstawicieli Starostwa powiatowego wskazanych przez Starostę;

4) 1 przedstawiciel wskazany przez dyrektorów szkół.

Kadencja Rady trwa cztery lata. Uczestnictwo w Radzie ma charakter społeczny. Za udział w posiedzeniach nie przysługuje wynagrodzenie, ani rekompensata za utracone zarobki. Każda organizacja może zgłosić jednego kandydata na członka Rady. Kartę można pobrać w formie elektronicznej (plik do pobrania poniżej) lub w formie papierowej w Wydziale Rozwoju Powiatu, Inwestycji i Promocji Starostwa Powiatowego w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pok. 322.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Rozwoju Powiatu, Inwestycji i Promocji, tel. (14) 66 33 111 wew. 194.

Karty zgłoszenia kandydata na członka Powiatowej Rady Sportu Powiatu Brzeskiego należy przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Brzesku, ul. Głowackiego 51, 32-800 Brzesko do dnia 17 grudnia 2014 r. Niekompletne zgłoszenie kandydata do Rady podlega odrzuceniu. Przedstawicieli organizacji wskazuje Starosta spośród kandydatów zgłoszonych przez kluby i zrzeszenia sportowe. Wyłonienie przedstawicieli klubów i zrzeszeń sportowych odbywać się będzie z uwzględnieniem  zasady reprezentatywności oraz aktywnej współpracy z Powiatem.

Pliki do pobrania:

Karta zgłoszenia kandydata na członka do Powiatowej Rady Sportu