Bezpłatne szkolenie dla małopolskich organizacji pozarządowych

2014-12-15 10:19
Bezpłatne szkolenie dla małopolskich organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Małopolski do udziału w szkoleniu w ramach projektu "Małopolska Sieć Dialogu Obywatelskiego".

Dwudniowe wyjazdowe szkolenia z zakresu "Animacja współpracy NGO z administracją publiczną i projekty partnerskie" odbywać się będą w Hotelu Perła Południa w Rytrze, w dniach:

• 9-10 stycznia 2015 r. - dla subregionów: tarnowskiego, krakowskiego, południowego,
  • 16-17 stycznia 2015 r. - dla subregionów: zachodniego, nowosądeckiego.

Dokumenty do pobrania:
Załącznik 2
Załącznik 6
Załącznik 9

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.