Tablice interaktywne dla szkół

2018-06-13 10:52
Tablice interaktywne dla szkół

Blisko 30 000,00 zł z rządowego programu „Aktywna Tablica” pozyskał Powiat Brzeski na doposażenie w pomoce dydaktyczne (m.in. tablice interaktywne, projektory) dla Szkoły Podstawowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Łysej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Złotej.

Celem Programu jest rozwijanie kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania Technologii Informacyjno – Komunikacyjnej (TIK) w edukacji oraz rozwijanie szkolnej infrastruktury, co jest kluczowe dla strategicznych założeń dotyczących budowania kapitału ludzkiego i gospodarki opartej na wiedzy. Program zostanie zrealizowany w 2018 roku.