Małopolski Finał Licealiady w Piłce Nożnej

2018-06-13 08:03
Małopolski Finał Licealiady w Piłce Nożnej

W cieniu czchowskiej baszty odbył się dziś Finał Małopolskiej Licealiady w Piłce Nożnej dziesięcioosobowej chłopców.Na miejscu rywalizowało cześć drużyn równolegle na dwóch boiskach. To wydarzenie zamyka sezon sportowych zmagań na terenie Powiatu Brzeskiego a jego zwycięzcami okazali się zawodnicy z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej. Miejsce drugie - Nowy Sącz, trzecie - Sucha oraz czwarte - Nowy Targ.